Informacja prasowa – „PRZEŚCIGNĄĆ RAKA”.

Informacja prasowa – „PRZEŚCIGNĄĆ RAKA”.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M Kopernika w Łodzi wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego mają przyjemność zaprosić wszystkich chętnych do udziału w biegu i przemarszu pod hasłem „PRZEŚCIGNĄĆ RAKA”.

Akcja ma na celu popularyzację aktywności fizycznej w województwie łódzkim i szerzenie wiedzy na temat profilaktyki walki z chorobami nowotworowymi.

Impreza odbędzie się 4 października 2015 r. w Lesie Łagiewnickim w Łodzi, ul. Wycieczkowa 86. Bieg rozpocznie się o godz. 11.00, rejestracja uczestników o godzinie 9.00.

Uroczystego otwarcia biegu i przemarszu „Prześcignij raka” dokonają Marszałek Województwa Łódzkiego Pan Witold Stępień oraz Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. M. Kopernika w Łodzi Pan Wojciech Szrajber.

Organizatorzy przewidują dwie trasy o różnym stopniu trudności, każdy uczestnik akcji otrzyma pamiątkową koszulkę i dyplom. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda-niespodzianka. Planowany jest również mini bieg z nagrodami dla dzieci!

Zapisy oraz regulamin akcji na stronie:

http://www.protimer.pl/…/trasy-biegowe-w-wojewodztwie-lodzk…

Zapisy ze względu na ograniczoną liczbę biegaczy (300) będą trwały do 2 października 2015 roku do godziny 18.00 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Po ukończeniu biegu wszystkich uczestników zapraszamy na „integrację przy grillu”.