INFORMATOR DLA BIEGACZY – VI PÓŁMARATON SZAKALA

INFORMATOR DLA BIEGACZY – VI PÓŁMARATON SZAKALA

Drogie Biegaczki, Szanowni Biegacze,


Ostatni komunikat przed startem:
>>Biuro zawodów (ul. Skrzydlata 75 – Arturówek) czynne będzie:
Sobota godz. 16-18
Niedziela godz. 9-11 (po godzinie 11 numery nie będą wydawane!)

Zawodników z Łodzi i okolic zapraszamy już w sobotę – unikniecie tłoku, numer odbierzecie szybciej:)

Warunkiem odbioru pakietu startowego będzie własnoręczne podpisanie Zaświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu, które będzie dostępne w Biurze Zawodów. Podczas odbioru numeru startowego prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego celem weryfikacji danych osobowych oraz wieku.

Osoby, które nie będą mogły zgłosić się do biura zawodów w godzinach jego otwarcia, mogą upoważnić inną osobę do odbioru pakietu startowego. Osoba odbierająca pakiet startowy za innego zawodnika winna posiadać jego pisemne upoważnienie wraz z kserokopią dowodu osobistego osoby upoważniającej.

Poniżej również upoważnienie do odbioru pakietu startowego

UPOWAŻNIENIE-DO-ODBIORU-PAKIETU-STARTOWEGO


>>Przypominamy, że startujemy w trzech turach.

Kobiety – 12.00
Mężczyźni I grupa – 12.15
Mężczyźni II grupa – 12.25

Lista zawodników przypisanych do I grupy będzie wywieszona w biurze zawodów i jest opublikowana na stronie Klubu.
Wgląd do listy również poniżej:

GRUPA I 

GRUPA II


>>Jeśli chcesz przyprowadzić „swojego” wolontariusza – przyjmiemy Go z radością. Chętnych zapraszamy w niedzielę do domku dla wolontariuszy, po biegu każdy z nich również otrzyma kubek, medal i coś na ząb.


>> Z uwagi na sporą liczbę startujących zawodników w dniu biegu mogą pojawić się trudności z parkowaniem! Samochody można zaparkować na parkingu płatnym niestrzeżonym (ok 150-200 m od strefy startu/mety – cena ok 4 zł). Prosimy o nieparkowanie na trawnikach oraz wzdłuż alejek prowadzących do ośrodka.


>>W domkach usytuowanych na terenie ośrodka sąsiadujących z Biurem Zawodów będą szatnie, depozyt, prysznice (zimna woda) oraz toalety. Szatnie nie gwarantują komfortu – przepraszamy, ale takie tylko mamy warunki.


>>Jeśli galerią swoich zdjęć z biegu zechcesz podzielić się z innymi – po zawodach prześlij link na adres szakalebalut@o2.pl


>>Po biegu można się posilić u naszych gospodarzy, czyli w Leśniczówce Gajowego (wejście od ulicy Skrzydlatej). W załączeniu przesyłamy ofertę przygotowaną dla zawodników:

skrócone menu bieg szakala

 

Z biegowymi pozdrowieniami
Zespół organizacyjny
VI Półmaratonu Szakala