[INFORMATOR DLA BIEGACZY] VII Półmaraton Szakala

[INFORMATOR DLA BIEGACZY] VII Półmaraton Szakala

Drogie Biegaczki, Szanowni Biegacze,

Oto komunikat przed startem:
>>Biuro zawodów czynne będzie:
Sobota godz. 16-18
Niedziela godz. 9-11 (po godzinie 11 numery nie będą wydawane!)

Adres Biura Zawodów: Hotelowy Kompleks Leśny, ul. Skrzydlata 75

Zawodników z Łodzi i okolic zdecydowanie zachęcamy do odebrania pakietów już w sobotę – unikniecie tłoku, numer odbierzecie szybciej :)

Warunkiem odbioru pakietu startowego będzie własnoręczne podpisanie Zaświadczenia o braku przeciwwskazań do uczestnictwa w biegu, które będzie dostępne w Biurze Zawodów. Podczas odbierania numeru startowego prosimy o okazanie dowodu osobistego (lub paszportu) dla weryfikacji danych osobowych oraz wieku.

Osoby, które nie będą mogły zgłosić się do biura zawodów w godzinach jego otwarcia, mogą upoważnić inną osobę do odbioru pakietu startowego. Osoba odbierająca pakiet startowy za innego zawodnika winna posiadać jego pisemne upoważnienie wraz z kserokopią dowodu osobistego osoby upoważniającej.

(przykładowy wzór oświadczenia znajduje się >>TUTAJ<<)

W tym roku odbieramy numery startowe wg nadanych wcześniej numerów. Numery są także widoczne w systemie INESSPORT oraz na naszejstronie internetowej i fanpage (>TUTAJ<). W przypadkach identycznych nazwisk i imion dodaliśmy kawałek adresu mailowego dla precyzyjnej identyfikacji. Osoby, które mają zarezerwowane pakiety po zakończeniu zapisów otrzymają nr startowe przy odbiorze pakietów.

>>Przypominamy, że startujemy w trzech turach:

Kobiety – 12.00
Mężczyźni I grupa – 12.15
Mężczyźni II grupa – 12.25

Lista zawodników przypisanych do „I oraz II grupy męskiej” będzie wywieszona w biurze zawodów i 20 października zostanie opublikowana na stronie Klubu.

>>Jeśli chcesz zgłosić „swojego” wolontariusza – przyjmiemy Go z radością. Chętnych prosimy zgłaszać mailowo (szakalebalut@o2.pl) oraz zapraszamy w niedzielę do domku dla wolontariuszy, po biegu każdy z nich otrzyma kubek, medal i coś na ząb.

>> Z uwagi na sporą liczbę startujących zawodników w dniu biegu mogą pojawić się trudności z parkowaniem! Samochody można zaparkować na parkingu płatnym niestrzeżonym (ok 150-200 m od strefy startu/mety – cena ok 4 zł), parkowanie na ulicy Skrzydlatej jest w praktyce możliwe, ale uprzedzamy, że obowiązuje tam zakaz zatrzymywania. Prosimy o nieparkowanie na trawnikach oraz wzdłuż alejek prowadzących do ośrodka.

>>W domkach usytuowanych na terenie ośrodka sąsiadujących z Biurem Zawodów będą szatnie, depozyt, prysznice (zimna woda) oraz toalety. Szatnie nie gwarantują komfortu – przepraszamy, ale takie tylko mamy warunki.

>>Jeśli galerią swoich zdjęć z biegu zechcesz podzielić się z innymi – po zawodach prześlij link na adres szakalebalut@o2.pl

>>Po biegu można się posilić u naszych gospodarzy, czyli w Leśniczówce Gajowego (wejście od ulicy Skrzydlatej). W ofercie ciepłe posiłki oraz herbata i kawa.

W sobotę o 18.00 w pobliżu Biura Zawodów odbędzie się debata „Alkohol a trening biegacza”. Zapraszamy do dzielenia się wiedzą i wrażeniami.

 

Z biegowymi pozdrowieniami
Zespół organizacyjny
VII Półmaratonu Szakala