IV Wycie Szakala o Północy – ZACZYNAMY!

IV Wycie Szakala o Północy – ZACZYNAMY!

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Wyciu Szakala o Północy – nocnym górskim biegu sztafetowym, który odbędzie się 7 sierpnia 2015 r. (piątek). Niepowtarzalną atmosferę biegu tworzy sceneria, na którą składa się godzina rozpoczęcia imprezy (start o godz. 22.00), nocna panorama Łodzi, którą widać ze szczytu góry oraz rozstawione wzdłuż całej trasy palące się znicze.

Rywalizować ze sobą będą sztafety 4-osobowe, z minimum jedną kobietą w składzie. Każdy z zawodników ośmiokrotnie pokona pętlę o długości ok 610m, startując zawsze w tej samej kolejności, która zostanie wyznaczona numerem startowym.
Jest o co powalczyć – poza ogromną dawką endorfin, 6 najlepszych drużyn otrzyma okazałe, pamiątkowe puchary, a każda ze sztafet, która tego dnia weźmie udział naszym biegu, otrzyma oprawiony dyplom. Drużyny otrzymają od nas także słodki pakiet startowy, więc sił na pewno nikomu nie zabraknie. W pakietach znajdziecie również żele energetyczne ufundowane przez firmę ALE – Active Life Energy
Tradycją już jest, iż po biegu zapraszamy wszystkich do iście rodzinnego zdjęcia biegowego! Nie może Was tam zabraknąć!

W ubiegłym latach zmagania zawodników uwiecznili w obiektywie Sebastian Nowakowski (TUTAJ) oraz Marcin Rybak (TUTAJ). Zapraszamy do przeglądania galerii zdjęć.

Sponsorem głównym biegu jest firmaAccenture oraz ROSSMANN.

 

Regulamin, formularz zgłoszeniowy oraz inne informacje znaleźć można na stronie BIEGU >TUTAJ<
Widzimy się na trasie!
Ze sportowym pozdrowieniami
Szakale Bałut Łódź