IX Półmaraton Szakala – podsumowanie, WYNIKI, GALERIA ZDJĘĆ

IX Półmaraton Szakala – podsumowanie, WYNIKI, GALERIA ZDJĘĆ

W dzisiejszym Półmaratonie Szakala zwyciężyła… wiewiórka. To ona, choć niedostrzeżona przez uczestników na trasie biegu, cieszyła się zainteresowaniem po przekroczeniu linii mety. Dziewiąta edycja Półmaratonu, rozgrywana pod znakiem wiewiórki przysiadającej na dębie, niedzielnym popołudniem przeszła do historii.

W zasadzie było jak zawsze, ale przecież nigdy nie jest tak samo. Pozytywnie – na szczęście jak każdego roku -zaskoczyła nas pogoda. Były obawy lekkiego deszczu, a tymczasem rano powitało nas słońce. Później, było już tylko lepiej – kilkanaście stopniu na plusie i ciepłe promienie słońca były idealnym bodźcem do szybkiego truchtania po naszym kochanym lesie i zarazem znośne dla całej grupy wspierających nas i Was Wolontariuszy i Kibiców.

Jak zawsze dopisali wspierający nas wolontariusze, do których kierujemy nasze gorące podziękowania. Policjanci i ratownicy również spisali się na medal. Co roku świetnie układa nam się współpraca z leśnym ośrodkiem hotelowym w Arturówku. To dzięki Wam możliwe jest współtworzenie imprezy, która pozwala poznać jesienne uroki najpiękniejszego lasu – Lasu Łagiewnickiego.

Chcielibyśmy podziękować również Wam– zawodnikom przede wszystkim za wspólne bieganie, za wspaniałą atmosferę na biegu i za hart ducha w walce z podbiegami. Gratulujemy jednocześnie – zarówno tym, którzy ustanowili nowe rekordy, jak i tym którzy po prostu wystartowali i pokonali „parowy szakala”

Do zobaczenia za rok – zapraszamy na spotkanie z… Tę decyzję pozostawimy póki co dla siebie :)

 IX PÓŁMARATON SZAKALA – WYNIKI

Galeria zdjęć:

 1. Beata Oleksiewicz (Foty Beaty)
 2. BIKE-TAXI.pl
 3. Katarzyna Krzemińska
 4. Kosiormama
 5. Piotr Kamiński
 6. Paulina Borkowska
 7. FotoDoktorek cz. 1/2
 8. FotoDoktorek cz. 2/2
 9. Anigreg cz. 1/4
 10. Anigreg cz. 2/4
 11. Anigreg cz. 3/4
 12. Anigreg cz. 4/4

 

Fot. zdjęcia wyróżnionego: Kamila Kwiecień

A na koniec jeszcze pamiątkowy filmik: