Łódzkie crossowe 21 km – 25 października 2015 r. – VI Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego

Łódzkie crossowe 21 km – 25 października 2015 r. – VI Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego

Już 25 października 2015 r. odbędzie się VI Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego. Niemalże cała trasa (90%) przebiegać będzie duktami leśnymi Lasu Łagiewnickiego, które wręcz bajkowo prezentują swoje podwoje, ukazując uczestniczącym w zawodach bogatą paletę jesiennych barw. Jest to niezaprzeczalnie jeden z największych walorów biegu, o czym zgodnie wspominano w komentarzach na gorąco po zakończeniu zmagań w poprzednich edycjach biegu.


zdjęcie 5

Do biegu można zapisać się drogą elektroniczną, a także w dniu biegu na terenie biura zawodów, które znajdować się będzie przy ul. Skrzydlatej 75. Zwycięzcy biegu oraz licznych kategorii nagradzani będą pamiątkowymi pucharami. Wśród dodatkowych kategorii zawodnicy powalczą m.in. o miano najszybszego mieszkańca Bałut, czy najszybszego debiutanta na dystansie półmaratonu. Ponadto każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy, specjalnie na tę okazję zaprojektowany medal oraz kubek wraz z pakietem startowym.

Wszystkich zainteresowanych przebiegiem trasy półmaratonu zapraszamy na rekreacyjny bieg w pierwszych dniach  października. Dzięki temu będziemy mogli lepiej przygotować się do niełatwej crossowej trasy. Szczegóły znajdziecie na stronie internetowej Szakali oraz na portalu facebook.

W skrócie:

Data: 25 października 2015 r.
Gdzie: Łódź – Arturówek (ul. Skrzydlata 75)
Ile kosztuje: do 25 września – 44 zł
Zapisy: http://inestiming.pl/index.php?idm=5&idp=0&event=124

zdjęcie 3