Promocyjne opłaty 8. PKO Festiwalu Biegowego w Krynicy tylko do końca maja!

Promocyjne opłaty 8. PKO Festiwalu Biegowego w Krynicy tylko do końca maja!

Nasz Półmaraton Szakala dookoła Lasu Łagiewnickiego zaliczany jest do Ligi Festiwalu Biegowego. Finał cyklu już we wrześniu w Krynicy podczas 8. PKO Festiwalu Biegowego. Do wyboru jest tam aż 30 konkurencji i dystanse od 300m do 100 km!

Do 31 maja kryniccy organizatorzy oferują niższe opłaty startowe na wszystkie biegi – warto skorzystać! >> http://bit.ly/2jA4vUN

Już 6,5 tys. osób zgłosiło się do największej imprezy biegowej w Polsce, a zapisy… nadal trwają! Do 31 maja można zaoszczędzić 20 proc. (a z Kartą Biegacza nawet 40 proc.) w porównaniu do opłat startowych, które zaczną obowiązywać od 1 czerwca.

Trzydniowa impreza (8-10 września 2017 roku) to największe święto biegania w Polsce. W tym roku organizatorzy przygotowali około 30 biegów! Każdy – niezależnie od wieku, kondycji czy chęci znajdzie dystans dla siebie. Zaczynają się już od 300m, przez 1 km, 3 km, 5 km, 10 km, 17 km, półmaraton, maraton aż po biegi ultra 64 czy 100 km.

W trakcie Festiwalu zostanie rozegrany np. Iron Run. To najtrudniejsza konkurencja biegowa w Polsce – w ciągu trzech dni zawodnicy startują aż dziewięciokrotnie. W sumie do przebiegnięcia mają ponad 140 km.

Krynica jest wymarzonym miejscem dla tych, co chcą pobić rekord na 10 km. „Życiowa Dziesiątka” to najszybsze 10 km w kraju. A to dlatego, że trasa z krynickiego deptaka do Muszyny wiedzie z górki. – Tu życiówki padają z hukiem – zapewniają organizatorzy Festiwalu.

Dla najbardziej wytrwałych jest Bieg 7 Dolin. Organizatorzy mocno doceniają wysiłek włożony w pokonanie 100 km. To najwyżej opłacany z biegów ultra w kraju – pula nagród wynosi 80 tys. zł, w tym 73 tys. w gotówce!

A jeśli ktoś nie biega, to i tak powinien wybrać się do Krynicy – organizatorzy zadbali także o miłośników chodzenia z kijkami, czyli Nordic Walking.

Podczas 8. PKO Festiwalu Biegowego odbędą się koncerty, targi EXPO oraz spotkania z mistrzami sportu i pasjonatami biegania w ramach Forum Sport-Zdrowie-Pieniądze.

Promocyjne opłaty startowe obowiązujące do 31 maja są o około 20 proc. niższe od tych, które wejdą w życie 1 czerwca. Dodatkowo każdy posiadacz Karty Biegacza może liczyć na kolejne 20 proc. zniżki. I tak np. opłata startowa za Koral Maraton kosztuje obecnie 70 zł, a z Kartą Biegacza 56 zł. Od 1 czerwca opłata wzrośnie do 90 zł (z Kartą Biegacza nadal 20 proc. taniej).

Karta Biegacza poza zniżkami na biegi Festiwalu Biegowego umożliwia zakupy w promocyjnych cenach w punktach partnerskich (jest ich około 450) takich jak hotele, pensjonaty, restauracje, SPA, siłownie, kluby fitness, sklepy sportowe, kolejki liniowe i wyciągi narciarskie, a także biegi partnerskie.

Zapisy na 8. PKO Festiwal Biegowy:
https://www.festiwalbiegowy.pl/rejestracja2017/index.php/rejestracja17/create

Więcej o Festiwalu na stronie:
http://www.festiwalbiegowy.pl/

Facebook
https://www.facebook.com/FestiwalBiegowy

Więcej o Karcie Biegacza:
http://www.festiwalbiegowy.pl/karta-rabatowa/o-karcie-biegacza