trucht.com

trucht.com

Partnerem X Półmaratonu Szakala jest także sklep trucht.com, który zaprasza biegaczy, jak również osoby, które planują rozpocząć swoją przygodę z bieganiem do sklepu stacjonarnego w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej 138/140 (OFF Piotrkowska).

Trucht – Centrum Endorfin jest sklepem stacjonarnym i internetowym, który w swojej ofercie posiada sprzęt dla biegaczy i triathlonistów. To jednak przede wszystkim miejsce spotkań miłośników sportu, który powstał z myślą wprowadzenia do Łodzi nowej jakości biegania oraz szerzenia zdrowego trybu życia. Dodatkowo przy sklepie działa kawiarnia, w której serwowana jest aromatyczna kawa. Założyciele organizują także treningi biegowe, warsztaty i spotkania o tematyce sportowej, na których biegacze mogą wymienić się doświadczeniami, porozmawiać oraz uzyskać porady specjalistów.

Macie możliwość nabyć tam buty biegowe, ale także inne akcesoria w doskonałych cenach. Możemy też zdradzić, że właśnie w sklepie trucht.com będziecie mogli odebrać pakiet startowy na nasz Półmaraton Szakala :)

Zapraszamy na stronę sklepu: www.trucht.com oraz profil na FB: facebook.com/trucht.lodz, na którym czeka wiele niespodzianek oraz zapowiedzi nadchodzących wydarzeń.

trucht