VII Wycie Szakala o Północy – ZACZYNAMY!

VII Wycie Szakala o Północy – ZACZYNAMY!

Czołem Biegacze!,

Ponad rok musimy czekać na kolejną edycję klimatycznego biegu sztafetowego, zapisy już odpalone, odliczamy dni do koleżeńskiej walki na naszej łagiewnickiej górce.

Klub Sportowy „Szakale Bałut” zaprasza  na kolejną, siódmą już, edycję Wycia Szakala o Północy – nocnego górskiego biegu sztafetowego. Zastanawialiśmy się, czy bieg nie powinien mieć numeru 6 bis, lub 6b. Wszyscy zapewne pamiętamy okoliczności i sytuację pogodową sprzed roku. Zwody zostały odwołane tuż przed startem, ze względów na bezpieczeństwo nas wszystkich. Uwaga ! Teraz jednak pogoda i warunki atmosferyczne nie pokrzyżują nam planów, ruszymy z góry punktualnie.

 Bieg odbędzie się 31 sierpnia 2018 r.  o godz. 22:00.  Rywalizować będziemy o Puchar Osiedla Julianów-Marysin-Rogi. Rywalizować ze sobą będą sztafety 4-osobowe, z minimum jedną kobietą w składzie. Każdy z zawodników ośmiokrotnie pokona pętlę o długości ok 610m, startując zawsze w tej samej kolejności, która zostanie wyznaczona numerem startowym.

Jest o co powalczyć – poza ogromną dawką endorfin, 6 najlepszych drużyn otrzyma okazałe, pamiątkowe puchary, a każda ze sztafet, która tego dnia weźmie udział naszym biegu, otrzyma oprawiony dyplom. Drużyny otrzymają od nas także słodki pakiet startowy, więc sił na pewno nikomu nie zabraknie

Tradycją już jest, iż po biegu zapraszamy wszystkich do iście rodzinnego zdjęcia biegowego! Nie może Was tam zabraknąć!

Widzimy się na trasie!
Ze sportowymi pozdrowieniami
Szakale Bałut Łódź

log