XI Półmaraton Szakala – Partnerzy i Sponsorzy

XI Półmaraton Szakala – Partnerzy i Sponsorzy

trec

Sklep z odżywkami Trec.pl

Filozofia łączenia najwyższej jakości, skuteczności działania oraz konkurencyjnych ceny leży u podstaw tworzenia wszystkich produktów spod marki Trec Nutrition. Sklep z odżywkami Trec Nutrition mieszczący się pod adresem trec.pl jest miejscem, w którym znajdziemy fachową obsługę oraz to z czego słynie Trec Nutrition – produkty najwyższej jakości skierowane do osób żyjących sportem: odżywki, odzież Trec Wear oraz akcesoria. Bo wszystko co tworzą, powstaje z pasji do sportu i z myślą o jego pasjonatach.

Sklep z odżywkami – asortyment

sklepie z odżywkami znajdziecie: odżywki dla sportowców, suplementy diety, białko, aminokwasy, kreatyna, węglowodany, odżywki na masę, tabletki na odchudzanie.

Sklep Trec.pl to sponsor naszego XI Półmaratonu Szakala. Po więcej szczegółów związanych z naszym Partnerem zapraszamy na:

www.trec.pl


sng

Stacja Nowa Gdynia to bezsprzecznie kompleksowa baza treningowa – centrum fitness, indoor cycling i indoor walking. Doskonale wyposażona siłownia, innowacyjny system treningowy eGym. Korty do squasha i boiska do badmintona, trenerzy personalni. Rozbudowana oferta zajęć dla dzieci i dla seniorów. SNG to również aquapark z ozonową wodą. Galeria sztuki i dobrze wyposażone kafeterie. A zaraz obok Restauracja Dzika Kaczka i Hotel Stacja Nowa Gdynia Business and Welness Resort. W kompleksie prężnie działa również grupa multisportowa – SNG Wild Ducks. A wisienką na torcie jest Ancymondo – 1500m2, czyli 3×500+ m2 szaleństwa w figlostrefie ze strefą wspinaczki. Tutaj możesz wszystko!

Niezmiernie miło nam gościć SNG wśród Partnerów naszego XI Półmaratonu Szakala. Więcej szczegółów znajdziecie na:

www.stacjanowagdynia.pl


putka

Piekarnie spod znaku Putka oferują szeroki asortyment wysokiej jakości pieczywa i wyrobów cukierniczych

Obecnie produkują ponad 70 rodzajów chleba, bułek i bułeczek oraz ponad 80 wyrobów ciastkarsko-cukierniczych.

Wśród produktów Putka znajduje się pełen wybór pieczywa, zarówno pakowanego, jak i niepakownego oraz drożdżówki, pączki, bułki słodkie, ciasta i ciasteczka, a także torty. Wykonują również nietypowe zamówienia, dostosowując technologię i termin wykonania do życzenia klienta.

Sklepy firmowe i patronackie

Obecnie pieczywo i wyroby cukiernicze Putka można kupić w 153 piekarniach firmowych i 36 piekarniach patronackich na terenie Warszawy i okolic oraz w Łodzi, jak również w mniejszych i większych sklepach spożywczych.

Dzięki firmie Putka każdy z biegaczy będzie mógł po naszym biegu posilić się smacznymi słodkimi bułeczkami. Zapraszamy na stronę naszego Partnera:

www.putka.pl


ale

Wybierz to, co najlepsze! W ofercie sklepu ALE znajdziesz szereg unikalnych produktów żywnościowych, takich jak: suplementy diety i specjalistyczne odżywki dla sportowców i osób aktywnych. Dzięki nim efektywność Twoich codziennych treningów stanie się znacznie większa, a proces regeneracji szybszy niż kiedykolwiek wcześniej. Wśród produktów marki ALE znajdziesz m.in. odżywki węglowodanowe dedykowane miłośnikom sportów wytrzymałościowych oraz odżywki białkowe, węglowodanowo-białkowe i aminokwasy rozgałęzione BCAA dla osób zajmujących się sportami siłowymi, uprawiających cross-fit lub sporty walki. Dodatkowo, dla wszystkich osób związanych ze sportem, przeznaczona jest linia suplementów obejmująca witaminy, minerały i antyoksydanty.

ALE zostało partnerem XI Półmaratonu Szakala, a każdy z Was w pakiecie startowym znajdzie żele tej marki. Po szczegóły zapraszamy na:

www.alenergy.eu


ciacho

Kolejna edycja CIACHA poMOCY już 31 października na naszym XI Półmaratonie Szakala. Tym razem wspieramy Adasia. Mały, cudowny chłopiec z ogromną siłą walki o choćby najmniejszy postęp.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w wydarzeniu – zarówno biegaczy jak i osoby towarzyszące – zarówno te małe, jak i duże. ‍‍‍‍‍‍ Będzie PYSZNIE jak zawsze. „Ciastowa” pomoc potrzebna w każdej ilości. Zapraszamy na zbiórkę:

www.siepomaga.pl/ciachopomocyadas


dasmed

DASMED jest podmiotem leczniczym oferującym komercyjne świadczenia medyczne. Prywatnie wykonują: transport medyczny, transport sanitarny osób starszych, zabezpieczenie imprez czy szkolenia z pierwszej pomocy.

Powyższe usługi obejmują transport Pacjenta ambulansem odpowiedniego standardu S, P, T, który jest adekwatny do stanu zdrowia pacjenta oraz jego wymagań. Chory otrzymuje pomoc w przetransportowaniu do ambulansu, zarówno na noszach jak i w pozycji siedzącej w zależności od stanu klinicznego Pacjenta, jak również z ambulansu do miejsca docelowego.

DASMED zadba o Wasze bezpieczeństwo podczas XI Półmaratonu Szakala. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie:

www.dasmed.pl


Prezydent Miasta Lodzi Hanna Zdanowska_0Drodzy Biegacze! Miło nam poinformować, że XI Półmaraton Szakala Dookoła Lasu Łagiewnickiego został objęty honorowym patronatem Pani Prezydent Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej. To dla nas nie lada wyróżnienie i dodatkowa motywacja w realizacji tego przedsięwzięcia!

www.uml.lodz.pl/urzad-miasta-lodzi/prezydent-miasta