Półmaraton Szakala – Ostatni komunikat przed startem

Półmaraton Szakala – Ostatni komunikat przed startem

Ostatni komunikat przed startem:

Biuro zawodów czynne będzie:
Sobota godz. 16-18
Niedziela godz. 9-11 (po godzinie 11 numery nie będą wydawane!)

Zawodników z Łodzi i okolic zapraszamy już w sobotę – unikniecie tłoku, numer odbierzecie szybciej, a na kilka osób przychodzących już w sobotę będą czekać niespodzianki od sponsorów.


Przypominamy, że startujemy w trzech turach.

Kobiety – 12.00

Mężczyźni I grupa – 12.10

Mężczyźni II grupa – 12.20

Lista zawodników przypisanych do I grupy będzie wywieszona w biurze zawodów i jest opublikowana na stronie Klubu.
Wgląd do listy również >>TUTAJ<<


Nie zgub się w lesie – trasa nie jest prosta, a – niestety – część oznakowania bywa uszkadzana. Na trasie stanie kilkudziesięciu wolontariuszy, ale każdy musi uważać na znaki. Cała trasa znakowana jest jednym kolorem wstążki, a zakręty oznaczone są tabliczkami z pomarańczowymi strzałkami. Wszelkie inne znaki – także obecne w lesie – nas nie dotyczą.


Zawodnicy, którzy – zgodnie z komunikatami – zarejestrowali się na tyle wcześnie, że „załapali się” na koszulkę od Fundacji BestWay Gold Charity otrzymają ją w strefie mety po ukończeniu biegu. Koszulki będą wręczane przez przedstawiciela Fundacji osobom, które zarejestrowały się (czyli również opłaciły udział w biegu) do dnia 30 września.


Jeden ze sponsorów Biegu – Anatomia Zdrowia zaprasza po biegu do zrobienia zdjęcia. Fotki wykonane przez fotografa Anatomii będzie można odnaleźć wchodząc na stronę Sponsora lub jego profil na FB. Szczegóły na miejscu.


Jeśli chcesz przyprowadzić „swojego” wolontariusza – przyjmiemy Go z radością. Chętnych zapraszamy w niedzielę do domku dla wolontariuszy, po biegu każdy z nich również otrzyma kubek, medal i coś na ząb.


Jeśli galerią swoich zdjęć z biegu zechcesz podzielić się z innymi – po zawodach prześlij link na adres www.szakalebalut.pl


Po biegu można się posilić u naszych gospodarzy, czyli w Leśniczówce Gajowego (wejście od ulicy Skrzydlatej). W ofercie m.in.:

Żurek gajowego – 5 zł.

Bigos leśny dla biegaczy – 9 zł.

Wątróbka drobiowa z jabłkiem, ziemniakami i kapustą smażoną – 15 zł.

Schabowy gajowego z pyrami i kapuchą zasmażaną – 15 zł.

 

Z biegowy mi pozdrowieniami

Szakale

 

stopka_polmaraton