Bronisław Szmytke w TVP2

Bronisław Szmytke w TVP2

bronekW Warszawie na Krakowskim Przedmieściu, w Parku Saskim, hotelu Europejskim oraz przed Narodową Galerią Sztuki 19 maja wykonywano zdjęcia do etiudy filmowej „Moda dla każdego”. We wspominanym filmie wystąpili Bronisław i Sabina Szmytkowie. Film ma na celu pokazać radosne aspekty życia, w którym moda i wiek nie stanowią bariery. Sabina występuje w roli eleganckiej kobiety, żony maratończyka, którego gra Bronisław. Premiera filmu odbędzie się na dużym telebimie 24 czerwca podczas II edycji pokazu mody Warsaw Fashion Street.

W swoim blogu Dorota Wroblewska (producentka pokazów i promotor mody, kultury i sztuki; autorka i producentka programów telewizyjnych o wizerunku, metamorfozach i modzie; prowadzi rubrykę mody FASHION PEOPLE w magazynie ELLE) tak pisze bohaterach swojego filmu:

2Sabina to kobieta – wulkan energii. Nawet po całym dniu ciężkiej pracy na planie filmowym tryskała optymizmem i miała ze wszystkich najwięcej sił. Podczas przygody, jaką był dla niej film „Moda dla każdego” przeszła największą metamorfozę stylistyczną w ktorej wspaniale się czuła. Pani Sabina lubi bawić się modą i jest przyzwyczajona do wysokich obcasów. Wygrała konkurs MISS MATKA I CÓRKA oraz była w finale konkursu MISS BABCIA.
Jej pasją jest sport, a w szczególności bieganie. Bardzo kocha Pana Bronka.

Bronisław – maratończyk na planie filmowym. Prowadzi zdrowy tryb życia i może godzinami opowiadać o kwestiach związanych ze sportem oraz zdrowym odżywianiem. Przeważnie jest ubrany na sportowo i uwielbia sportowy tryb życia.
Bierze udział w maratonach w Polsce i zagranicą. Posiada wiele medali. Najważniejszy dla Pana Bronisława jest sportowy styl życia i Sabina.

W czwartek, 31 maja Bronisław Szmytke, bohater filmu MODA DLA KAŻDEGO wystąpi w programie PYTANIE NA ŚNIADANIE, który emitowany jest w TVP2 o godz. 8:30. 

(źródło: http://www.43bis.media.pl)