II Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego

10583362_880025772024745_632700901_nII Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego.

W dniu 15.08.2014 odbył się II Bieg Aleksandrowski z okazji Święta Wojska Polskiego. Pomimo sezonu urlopowego na linii startu dopisało ponad trzystu zawodników i zawodniczek. Trasa 10 kilometrów ze startem i metą w MOSiR Aleksandrów Łódzki, okazała się bardzo przyjemna z praktycznie nie odczuwalnymi delikatnymi podbiegami. Pogoda dopisała, więc wystarczyło skupić się na bieganiu. Tak też zrobiły zawodniczki naszego klubu.

W kategorii kobiet wygrała Katarzyna OLEŚ z czasem  00:39:17 zajmując w klasyfikacji generalnej open 20 miejsce.

W kategorii K-40 Edyta ANDRZEJEWSKA z czasem 00:50:47 zdobyła 3.miejsce.Kolejna zawodniczka Joanna BANASIAK , ukończyła bieg z czasem 00:54:43.

Natomiast jedyny męski reprezentant klubu Krzysztof PŁUCIENNIK, prezentując formę wakacyjno – grillową oraz obchodząc uroczyście święto Wojska Polskiego uzyskał czas 00:53:04.