VIII Sztafetowy Maraton Szakala – zaczynamy!

VIII Sztafetowy Maraton Szakala – zaczynamy!

Klub Sportowy „Szakale Bałut Łódź” ma zaszczyt zaprosić całą biegową brać na ósmą edycję Sztafetowego Maratonu Szakala, która odbędzie się 15. lipca 2018 r. o godz. 10:30. Spotykamy się jak co roku w naszym pięknym zielonym Arturówku (okolice stawów przy ul. Skrzydlatej).

Sprawdzona w ubiegłych latach formuła nie ulegnie zmianie – rywalizować ze sobą będą sztafety 7-osobowe, z minimum dwiema kobietami w składzie. Trasa biegu poprowadzona zostanie w terenie mieszanym, na dystansie maratonu, tj. 42 195m. Każdy z zawodników sześciokrotnie pokona pętlę o długości 1000m, startując zawsze w tej samej kolejności, która zostanie wyznaczona numerem startowym.

Jest o co powalczyć – poza ogromną dawką endorfin, 6 najlepszych drużyn otrzyma okazałe, pamiątkowe puchary, a każda ze sztafet, która tego dnia weźmie udział naszym biegu, otrzyma oprawiony dyplom. U nas nie ma przegranych! Drużyny otrzymają od nas także słodki pakiet startowy, więc sił na pewno nikomu nie zabraknie :) Tradycją już jest, iż po biegu zapraszamy wszystkich do iście rodzinnego zdjęcia biegowego! Nie może Was tam zabraknąć! Widzimy się na trasie! Ze sportowym pozdrowieniami Szakale Bałut Łódź

Zapisy startują w poniedziałek – 21 marca 2018 r.